Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

dashuri apo tradhti

si mendoni sa jan bisnik mashkuj tek femrat


 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

Mesimet se si te debatojme i kemi marre nga ty.
Eshte mire se e themi ate qe e mendojme se duhet thene. Nuk eshte e thene qe te na perputhen mendimet por perparesia eshte se debatojme dhe secili mesojme nga diqka te re.
#6, 28.05.2009 - 14:16
dakort jam me ty po me gjith ate mashkulli osh ma bisnik se femra
29.05.2009 - 08:42
Ok e leme me kaq.
Ishte kenaqesi te debatoj me ju.
#5, 28.05.2009 - 13:39
Mori jemi dhe nuk jam duke thene une se nuk tradhetojme ne. Dale se kemi ndjenja ne. Shpesh deshira eshte aq e madhe saqe veshtire kontrollohet.
1. Cka me bo se tek BOSAT femrat vrapojne pas tyre dhe ata nuk mund ti perballojne tundimit
2. Emigrantet kuptohet se jane te vetem te shkretet
3. Tradhetojne te gjithe qe u vije nga hunda. Sepse ajo eshte ne gjenin tone.
Tani ti mos i bej femrat te gjitha te shenjta, se edhe ato e kane te njejtin gjen qe e kemi edhe ne.
#4, 28.05.2009 - 13:00
epo nuk thone kot se meshkujt jane per 7 gra. Ne jemi me te buritur per femra se sa ju per emshkuj e pranoj kete gje, mirepo nuk do mund te kete ndonje gje qe do e maste tradhetine se kush me shume e kush em pak.
#3, 28.05.2009 - 12:42
Po pse ti ke kaq shume inat me meshkujt.
#2, 28.05.2009 - 12:22
jo po si e dhashuron ni mashkull ni femer apo e tradhton
29.05.2009 - 08:40
Meshkujt edhe kur tradhetojne tradhetojne hapur, kurse femrat kete pune e bejne shume fshehet.
#1, 28.05.2009 - 12:09
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.