Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
kanitaa blog

URIME PER PERSONIN ME TE DASHUR KETU.....per ty teony...........

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli, jeta jote le të jet rruga prej drandafillave e ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe fati.gëzuar ditëlindjenU shtriva pak per me pushu E pash nje enderr duke fluturu Erdha tek ti per te percafu Dy fjale te mira ne vesh me ti tregu dhe ty ditelindeje me ta urua . urime

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!me ngjyr te kuqe po ti shkruaj keto fjal ne ditlindjen tende nuk mundem me arrdh ne hije te lisit ne hije te pemes ta uroj ditlindjen nga thellsija e zemresUrime ditelindjen loqk...Dy gjera ti uroj ne jete, gjithqka dhe asgje...gjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuash...U befsh 100 vjeq ylli im.


urime urime ti zemra ime edhe njëqind ditelindje i festofsh me gëzime në pranin time


 
Interesting
positive votes: 32  |  negative votes: 0

Write comment:

#7, 07.12.2010 - 16:07
07.12.2010 - 16:09
mikja ime shum bukur i paske qitur keta vizatime dhe veqpaske haruar foton e tonyt ndoshta kish qen me mir
#6, 06.12.2010 - 23:07
edhe foto e tij esht e venduar
06.12.2010 - 23:26
urime per mikun tim shum te bukur dhe i deshiroj gjith te mirat ne jet
#5, 06.12.2010 - 23:05
flm shum
06.12.2010 - 23:25
Urime gjitha tmiraaaaaaaaaa
#4, 06.12.2010 - 18:43
flm mik
06.12.2010 - 23:24
Peroo (26)
#3, 06.12.2010 - 09:23
06.12.2010 - 12:33
klejv (25)
urimett e mija per shokun
#2, 06.12.2010 - 02:46
flm
06.12.2010 - 12:32
levell (25)
#1, 06.12.2010 - 00:54
te flm shum
06.12.2010 - 01:40
 

User
offline kanitaa (25)
Maqedonia, Maqedonia, TetovëBlogs: tags
no tags
© 2014 Top.al - all rights reserved.