Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
maksimiljano blog

Per te lindurit ne muajt e ndryshem te vitit....

38977_135563966483586_134667499906566_177650_4876447_s.jpg
jane shume te shkathet nuk genjehen lehte kane shume fat jane shume te dashur me njerezit bejne shakara te ndryshme e duan shume shoqerine e tyre
37905_135563023150347_134667499906566_177648_3012763_s.jpg
jane shume te vecante shprehin ndjenjat e tyre pa problem jane miqesor me miqte e tyre shprehin anen pozitive te tyre jane shume kembgules kerkojne qe ti shkojne cdo gje me sukses
34986_135531566486826_134667499906566_177549_4941521_s.jpg
Personelitet interesant.Jane njerez te dashur,te turpshem.Te drejt,te punes dhe simpatik.Duan te rrin ne vende te qete.Kan qejf te ndihmojn te tjt por acarohen shpejt.Vezhgus te mire.U pelqen te enderrojn dhe te udhetojn.Adhurojn te zbukurojn shtepin dhe ambienti pran tyre.
38756_135531023153547_134667499906566_177547_2793662_s.jpg
njerez plot me aktivitet dhe dinamik.Marrin vendime por pastaj pendohen.Kan koke te forte.Adhurojn ti trajtosh mir.Miqesor.Kan qejf te ndihmon te tjeret per cdo lloj problemi.Te zot.Kan memorie te mire.
38119_135530519820264_134667499906566_177546_4633437_s.jpg
eshte dinamik,inteligjet,ambizios,kurioz ,implusiv ne menuyren e sjelljes...do te japi me te miren e mundesive te veta...do te udhetoj ,te jet i lir dhe i pari ne punet e veta.sensual dhe i dashur ne lidhje.Njeri per aventura te bukura ,ka nje force fisike te madhe..
38054_135530079820308_134667499906566_177545_3089851_s.jpg
idealist/e ,eshte i sjellur per te len shenjen e tij kudo.inteligjent,psikolog,dinamik,deshir per te mesuar dhe per ti kaluar cdo veshtiresi.Ka qejf eksperiencat e reja dhe ka qejf te punoj ne grup.Esencial/e per gezim e tij te jet i lire te udhetoje kudo ne bote:)
35376_135529519820364_134667499906566_177544_6024977_s.jpg
karakter i embel,i sjellshem,i dashur dhe kuptueshem...Urren te humbas kot kohen e tij,eshte njeri me fat,nje cik me pak per dashurin...shok i mir dhe fisnik..Ka nevoj te orgaizojne cdo gje sepse do te ket sukses ne punet e tij ...Esht diplomatik dhe njeri i mire dhe i dashur me te tjeret
39156_135529256487057_134667499906566_177543_7401629_s.jpg
kan qejf shakat,terheqes,romantik,kembngules,te drejt.Jan lider ne cdo gje.. dhe passional..vezhgues te mire..te fjales,te sjellshem dhe adhurojn te ken shok te rinj dhe shoqe e reja gjithmone .:)
38549_135528839820432_134667499906566_177542_6899634_s.jpg
Kane mendime dhe veprime te shpejta.dhe te kujdesen per shume gjera njekohesisht.Duan te jen te paret kudo dhe te ken shume sukses.Njerez te dashur por nuk e shprehin shpesh ndjenjat e tyre.Sensual dhe posesiv:)
38317_135528423153807_134667499906566_177538_3782565_s.jpg
kane qejf muhabetin dhe njerezit e duan i mbajn afer.Simpatik /e dhe konsiderojne shoket shume te rendesishem.Preken shpejt por e marin veten.Jane shume te shkathet ne te folur shprehin mendimet e tyre pa problem..:) Nuk kan shume qejf femijet por kur duan nje person e duan shume....
37867_135527779820538_134667499906566_177532_8042665_s.jpg
shume i ndjeshem ,ndonjer i prekshem,ha veshtirsi te shpreh ndenjat e tij.Ambicioz ne pune dhe punetor i madh,ka qejf per organizime dhe per te drejtuar te tjt,kapacitet ne fushen mekanike dhe per shkencat.Ka kapacitet te terhiqet sa me bukur dhe me elegance nga situatat me te veshtira dhe...
38998_135527489820567_134667499906566_177528_2065108_s.jpg
Njeri me karakter te forte dhe simpatik.Ka besim n t tjt dhe kapacitet te medha ne pun.Leviz shpesh dhe nuk gjen zgjedhje .Shpirt aventurier dhe plot me energji:)indiferent per punet e tij/a:)
..


 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

RDK
dashi----em pelqej shum
#1, 15.11.2010 - 20:52
gezohem mik ...
15.11.2010 - 23:29
 

© 2014 Top.al - all rights reserved.