Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
qka mendoni ju se donita i ka shtu kta persona ne list a ju ka frigu kunkrens te femrat apo kon e ka pas per zemer e ka ftu te marr pjes


 
Interesting
positive votes: 8  |  negative votes: 0

Write comment:

Hiq ska send..!!per kete e keni hapur temen qe ne ti shprehmi mendimet tona.. ihihih ajt kalofsh buckur se ika tani..!!
#3, 24.05.2009 - 15:07
ok gjith ashtu e dhe ti riki gjith te mirat
24.05.2009 - 15:15
Np edhe un ashtu mendimin tim jipa..
#2, 24.05.2009 - 15:03
ok flm per komenti tan dhe qe u pergjigje ne ket tem riki
24.05.2009 - 15:06
i ka shtu ata per tcilet ka mendu qe ja vlen me qen en konkurs si meshkujt ashtu edhe femrat..!! sbesoi qe e ka bo me qellim qe i ka per zemer se per veten time po flas un me doniten vetem ketu njihemi mirpo un kom RRESPEKT si per DONITEN po ashtu edhe per tgjithe antaret e top.al sepse ketu tgjihe jemi miqe..!! thjesht sbesoi qe e ka hap at teme ashtu si po mendojn dissa..kinse me te njofshem.. cau kalofshi mir ..
#1, 24.05.2009 - 15:01
une pata qef me marr mendimet ejuja per ata e hapa ket tem
24.05.2009 - 15:02
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.