Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

femren mendje madhe

disa femra une mendoj se jan shum mendje shu dhe bahen kishe jam dikushi si e vlersoni je ato a e boj vetem per djem a po nga qe ju doket vetja e bukur


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

tdukem ashtu sepse siom mendje madhe as 1%..,mirpo ke tdrejt me shpreh ate qka e mendonhiihihihi kshtu qe tkisha keshillu mos mgjyko mua pa me njoft..!! edhe jo vetem mua po perderisa 1 njery se njef sa duhet kurr sduhet me fol per te e spaku me i then mendje madhe po neyse hhihih cau cau nga une " mendje madhja :
#2, 21.05.2009 - 23:09
hahaaha shum e fort je po mas meje hahahahah une thash ne foto po dokesh se skam pas rasti ne u taku me ty e me bise du ne kater sy po mos e merr afer zemres ok
21.05.2009 - 23:50
Paj n'varet nga rethanat.. hihihi shaka Lol..paj simbas mendimit time disa e bejn nga se ju duket vetja e bukurr..!! , disa e bejn kinse ne si formatim te tjeret pa mar parasysh a t'jete femer apo mashkell behen kinse si njohmi kush jan vetem un jom ketu ska tjeter..!!!
Mirpo simbas mendimit time mendje madhesia t'qon aty ku sduhet..,nje njery mendje madhee sqon peshe tek une...,ai njery femer apo mashkell qka do qe t'jet per mua s'eshte bash sa duhet n'koke..po neyse tpershendes driton dite tbukurr n'vazhdim..
Mfalni po qe se e kom tepruaR..!!
#1, 21.05.2009 - 10:47
jo mere qfarte po mir e ki po ti me dukesh pak mendje madhe nga natyre se nuk kam pas rast me ndejt me ty po se di medukesh nje tip i rand nga natyra apo ndoshta vet rrin qashtu
21.05.2009 - 21:31
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.