Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
ilussionement blog

dashurija eshte teper e bukur per te qene e vertet dhe e perjetshme.

aq sa e embel dhe e bukur mund te te duket nje lidhje ne fillimet e veta aq me e hidhur eshte shija qe te le ne perfundim te saj.


 
Interesting
positive votes: 8  |  negative votes: 1

Write comment:

floriiii (35)
*ROSE* *ROSE*
#3, 24.01.2018 - 21:05
ximm (44)
Nese cdo gje trajtohet, ne kte rast lidhja, dhe shijohet ne momentin kur vjen, besoj se edhe perfundimi smund te jet i hidhur. Pasi qe, as perfundimi nuk vjen kot... me e mira e te keqes eshte perfunimi, kshu qe edhe kjo duhet pranuar objektivisht dhe drejtperdrejt, ashtu qe tmos duhet e hidhur...
#2, 04.07.2016 - 15:43
dashuria eshte e bukur ateher kur ka sinqeritet
#1, 12.11.2011 - 23:38
 

User
offline
offline ilussionement (34)
Shqipëria, VlorëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.