Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Kosovar-pz blog

..këngë kundër Grekeve...!!! - ''FRIKEN NUK TA KAM SE SHQIPTAR UN JAM'',

Gold AG - Çameria [Diss Greece] New 2010

Pas komenteve raciste qe beri Ushtria Greke duke na quajtur DERRA SHQIPTAR tani vjen edhe nje kenge nga ana e Shqiptareve kunder tyre...!

Kenge kunder Grekeve ''FRIKEN NUK TA KAM SE SHQIPTAR UN JAM'', prap dot vij te ti me prit moj Qameri !!!

O Greqi----> Mos um kallxo se kush jam se i di rrajt e mia!!!

O ti Grek t'kam Armik !!!

O fashist, shqiptar jam dhe shqiptar ka me mbet!!!

Sjam Grek e as Italian, zhduku se Shqiptar jam!!! 
Interesting
positive votes: 12  |  negative votes: 0

Write comment:

super bravo-----------------
#9, 13.04.2010 - 09:14
SupeR oshT Blogu Shoki Te gjitha FjalT Te veRteTa GezuaR ShqiptaR
#8, 12.04.2010 - 20:26
MoNiG (28)
me qet sen e ki pikat shokii se bash po me pelqen edhe disi!!!!
#7, 12.04.2010 - 18:36
flm !
12.04.2010 - 19:18
zjarfiksi (44)
rnofsh sa malet e shqiptaris ke bere nje zgjedhje te shkelqyshme blogu i yt meriton shum pershendetje..............................................................
#6, 12.04.2010 - 17:24
flm shum, hyn te une e kam qit nje video e re eshte kunder grekeve jan disa fjal fyese na falni por greku e meriton se ne top.al nuk po me lejon mi qit flm per mirekuptim.
12.04.2010 - 18:35
admir82 (32)
hallall per blogun qe ke zgjedhur bravoooooooo ____: fuck grecia
#5, 12.04.2010 - 17:07
flm shum!
12.04.2010 - 17:08
te lumte per bllogun

Hej!
Po buças me zë kabá,
Sa të dëgjohet në qiell lá,
Sa të dëgjojë fund e kreje kush gjak shqiptari ka në deje
Shaban - baba!
Destan - vëlla!

Hej!
Komb i lirë kosovar,
Ti komb shqiptar,
Ti zot krenar,
Ti djalëri,
Ti pleqëri,
Bëru gati!

Bëru gati për vrull të ri,
Ta djegësh botën,
Ta bësh hi,
Për Liri,
Për SHQIPËRI!
#4, 12.04.2010 - 12:50
flm shum, hyn te une e kam qit nje video e re eshte kunder grekeve jan disa fjal fyese por na falni por greku e meriton se ne top.al nuk po me lejon mi qit flm per mirekuptim.
12.04.2010 - 13:05
aqepi (29)
hee kur i ndegjoj keto keng te Gold AG me japin forc dhe nuk shkon asnje mengjes pa i ndegju keto keng e sidomos kengen luftojm per fitore qe me qmen kejt brravo gold AG qe i kendon keto keng se politikanet tan ikan harru kufit e Kosoves nuk e din se deri ku jan se nuk ju intereson kufiri por tenderi i rrugve
#3, 12.04.2010 - 12:28
hehe po mir e ke hyn te une e kam qit nje video e re eshte kunder grekeve jan disa fjal fyese por na falni por greku e meriton se ne top.al nuk po me lejon mi qit flm per mirekuptim.
12.04.2010 - 13:04
mu kenaq shpirti me kete tekst aq te goditur
#2, 11.04.2010 - 23:58
MP3
#1, 11.04.2010 - 19:47
 

User
offline
offline Kosovar-pz (20)
Austria, Oberösterreich, LinzBlogs: tags
no tags
© 2014 Top.al - all rights reserved.