Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
MP3 blog
-Je strukur ne thellsine e shpirtit time.ne trupin time jemi bere nje. ne enderr je pran buzeve te mija. pse dashuria ime ndodhi ter kjo?per ty do te beja qdo gje. do te hyja ne zjarr.do te vdisja.tretem ne mendime te hutuara dhe mendja ime gjen brehje kur te kujton ty.sa te paqelluara jan pyetjet qe ja bej vehtes? a thua a me don? e lehtas rrjedhin lotet.vertet te dua pse nuk me kupton? po shkruaj me forcen e lapsit.te desha te dua dhe do e te dua ghithmone. edhe pse me trup do ti takoj tjetres,shpirti ime do te takoj vetem ty.do te jesh pjese e pandarshme e jetes time. kur trupin time do ta mbuloj dheu i zi,shpresoj se do te me pushojn dhimbjet e zemres.lotet e derdhur per ty,ateher do ti takojn vetem zotit.shpresoj do te me fal per mekatet qe i bera vehtes duke te dashur ty me shume se jeten...
"ahh sikur te ishim bashke e te mos medoja per vdekjen vetem per ty..vetem per ty.."


 
Interesting
positive votes: 3  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.