Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Kosovar-pz blog

VIP-të pa makeup dhe me makeup

Kjo eshte e verteta e VIP-ave. Makeup me te vertet ndryshon gjdo gje jo vetem te VIP-at por edhe tek femrat tjera.

Bukurija natyrale eshte gjeja me e mire qe mund te kete nje femer.

Ne gjithmon i shiqojm VIP-at me nje sy tjeter por po ti shohim ne jeten reale apo te perditshme me te vertete nuk ekziston asnje pike bukuri natyrale ne to.

Kjo duhet te jete mesim edhe per femrat shqiptare qe nuk kan kufi, perdorin gjithmon Makeup mendojn qe behen me te bukura, plotesisht e kunderta ato e shemtojn apo e mbulojn bukurin e vet natyrale qe e kan.


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.