Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
kanitaa blog

Per mikun tim Vetonin ....( teony )

Kjo leter esht enkas per ty veton
esht gjeja me principale me e rendesishmjaesht me e veshtira.por esht unike sepse po te shpreh at qe e ndjej per ty,
Veton e shikoj se xhdo gje esht e bukur e let tani qe ty je pjes e jetes sime xhdo moment te jetes sime dua ta ndaj me ty ketu se ti je aj qe me bere te buzqesh dhe aj qe shkroj komentin e par te un..
sa e quditshme apo jo?
Per pak koh arita ta njo nje pjes tenden mesova te njo te mirat dhe defektet e tua per pak koh u bere nje mik i rendesishem per mua tani kam nevoj per keshillat e tua qe me ben te ndjehem e rendesishme me ti jam ja kam kalu teper mir me ke ber gjithmon te qesh dhe te faleminderoj shum per ditlindje per surprizat qe me i ke ber dhe per dhuratat e bukura kto do i bmaj ne mend gjithnje xhan por kjo ikja jote diqka me beri te ndjehem keq me teper s,di qka te shkruaj me teper se per mua ishe nje mik fenomenal dhe besoj se shumica ketu ket e din dhe e ndjejn mungesen tende sikurse un qe e ndjej ?tani te deshiroj gjitha te mirat ne jet ne trup shendet ne pun vullnet ne ide drejtesi ne familje harmoni te gjitha i meritoon se je nje engjull I rall dhe nje po ta them nese e lexon ket bllog te kisha then qe fotot mos i largo dhe video klipet sa her te me mer malli do i shikoj dhe do te shkruaj xhdo dit posa ta hap faqen kurse at kengen qe je ne spot dua ta shikoj xhdo dit se aty jan levizjet e tua dhe do e ndjej veten me te qet ..?


SHPRESOJ SE NJE DIT DOT KTHEHESH PERSERI TE DON SHOQJA JOTE ELMEDINA....?KIIISSS


 
Interesting
positive votes: 15  |  negative votes: 1

Write comment:

E madhja dhe e nderuar dhe shume e respektuara ELMEDINA-Kanitaa........
Ju falenderoj per gjitha keto fjale dhe po ndihem shume i privilegjaur qe ju kam mike yll respekt pa funde per ju paqi shendet te mire dhe qdo gje te bukure ne jete......Une erdha kur kam miqe si ju gjithe ju qe jeni ketu tek top ali ja vlen te ktheheshe dhe i falenderoj gjithe per ato fjale te miraaaaa.......Edhe njeher ju falenderoje ELMEDINA per blogun dhe per gjitha .........Edhe diqka per NINON e ka te falur se une kam shume respekt te madhe per te dhe miken time te nderuar valmiren e kam mike te mire ...po oky aje e ka pas nje mendim ndryshe per mu....po me ne funde e ka kuptu ne rregull.ELMEDINAAAAAAAAAA JU PERSHENDES SHUMEEEEEEE
#5, 10.02.2010 - 16:58
upsssssssssss veton loqk mirsekeardhur se kam hap bllogun tash e pash ja vlen te beht gjithqka per ty
12.03.2010 - 17:56
adiss (31)
po kush eshte ky veton a cac njer i mire eshte qe te gjithe e respektojn mfal ama per mu seshte aspak tip real oki si do qe te jese ky eshte mendimi im parap them me falni a ama .......
#4, 03.02.2010 - 17:47
per mua ka qen shu real dhe i sinqert per at dhe e ndjej mungesen e tij
03.02.2010 - 18:27
AalLBbiI (23)
+4
#3, 03.02.2010 - 16:26
flm
03.02.2010 - 16:46
+5
#2, 03.02.2010 - 16:06
flm shum orbit
03.02.2010 - 16:10
Besniku777 (31)
+5 Elmedinë me vjen mire qe e ke kuptu realisht Vetonin se si esht ... sepse esht e vertet se i ka te gjitha keto qe i the ti per kete ... edhe une shpresoj qe do te kthehet per juve , se une e kam koleg edhe e shoh live por e di qe e ka vendin edhe ketu per ata njerz qe jane te mire ashtu sikur qe je ti e ëmbla ... dhe Beli qe jeni shummm te mira ... te uroj disponim dhe harmoni gjithe jeten ty e ëmbla
#1, 03.02.2010 - 15:57
po tani e kuptoj shum mir se aj ka arsye te veta per ket largim po un do te lodh ty shum me postat qe ti dergoj dhe ty percjellja aty se mua do me mungon kurse ty e ke aty afer dhe jeni bashk ne pun dyt te pershendes i embeli dhe ty mos u largo qendro ketu me mua qe ta presim kthimin e vetonit bashk
03.02.2010 - 16:13
 

© 2015 Top.al - all rights reserved.