Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Istogaliu blog

Thirrje per Shqiptaret nga Kosova

Keni meshire
Ndihmo familjet e permbytura ne Shqiperi nga vershimet duke thirrur ne
Nr tel:0900900
apo duke derguar SMS ne Nr Tel:8090
Thirrja dhe SMS kushton vetem 50 Cent.


Ndihema e juaj me 50 Cent do te thot shume

Une kam thirrur 20 here
Ndihmoni dhe ju


 
Interesting
positive votes: 8  |  negative votes: 0

Write comment:

+5
#1, 12.01.2010 - 12:45
Flm selva
12.01.2010 - 21:26
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.