Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
 
Takime
To open application, click on the button "Add application" on the right button is on the right side
Ju mund të gjeni një mik të ri nga faqja për takime. Shkruani dëshirat tuaja dhe ju do të gjeni se kush dëshiron të takohet me ju. Ejani dhe takoni njerëz!
Rating
Rate this application:
 
  4.5 rating from 216 votes
Comments
To rate and comment this application you need to install it »


pic
Pershendetje per gjjthe ju, ketu ka shoqeri te ndershme e shume te respektuar.

#1178, 02.12.2018 - 21:14, user with picture kushtrimi27


pic
pershendetje jam lirimi jam 20 vjeqar kerkoj nje vajz prej 18-19 vjet nese deshironi mund te me shkruani .JU MIRPRES

#1177, 19.02.2018 - 08:22, user with picture lirim


pic
:-{} (6)

#1176, 28.04.2017 - 21:55, user with picture shpendi2015


pic
persh jam shpendi deshiroj te nihm meni femer per ni lidhje serioze pa mar parasysh nga shqipria apo kosova femra duhet jet ne mosh 18-22vj me shkrueni kush e deshiron ket mund te m lajmrohet

#1175, 28.04.2017 - 21:40, user with picture shpendi2015


pic
Pershendetje

Jam Mithati dhe deshiroj te njihem me nje vajze nga Kosova . Kush deshiron mund te me shkruan

Ju pershendes

#1174, 24.04.2017 - 12:47, user with picture mithati


pic
menqenee te dy profilat e mi sarass jan te mit

#1173, 07.03.2017 - 22:04, sarass


pic
edhe ue mendoj ashtu si saras and lendita

#1172, 07.03.2017 - 22:04, sarass


pic
edhe un e vlersoj kete aplikim


#1171, 07.03.2017 - 21:58,


pic
MIR E KA LENDITA PO ASHTU PO THEM EDHE UNE SI AJO EDHE UNE PO AHTU JAM I DASHURUAR DUA TJU TREGOJ E KAM TE DAHUREN TIME QE I THEM TE DUA SHUMMMMM HUMMMM

#1170, 07.03.2017 - 21:57,


pic
Deshiroj Te Njoftohem me ndonje Bukuroshe nga 20 deri 30 per Lidhje Serioze

#1169, 23.12.2016 - 18:34, user with picture nelly326


1  2  3  ...  57  58  59  60  61  ...  116  117  118  [»]  [+10]  [+100] 

Takime

With adding this application you will agree to give the application access to your public profile information, to your friends list and you will agree to OpenSocial Terms of Use.


© 2019 Top.al - all rights reserved.