"Te gjith bejme shaka me te dhe askush nuk e di qe ai dhuron 50% te rroges se tij per femijet e Afrikes"
You are here: AlbumsToRnaDoST U B A › "Te gjith bejme shaka me te dhe askush nuk e di qe ai dhuron 50% te rroges se tij per femijet e Afrikes"
 
 
  Slideshow
 

"Te gjith bejme shaka me te dhe askush nuk e di qe ai dhuron 50% te rroges se tij per femijet e Afrikes"

Interesting
positive votes: 3  |  negative votes: 0

Write comment:


Smiles
pic
esht icik llafazan, por ne zemer esht shum i paster


#1, 10.07.2012 - 20:28, Korgon


ala i ri ashte mendon ala se qka fluturon ne hava ahet :D
10.07.2012 - 20:36, owner of the picture ToRnaDoS


 1/9 

Author of the album

offline ToRnaDoS (27)

his albums »
Picture information
Views today: 1
Total views: 272

Added: 07.07.2012
Picture size: 298 x 375

Link:
© 2019 Top.al - all rights reserved.