Top.al është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


Me and my pet
  10.00

  10.00

Cili eshte hobi juaj?

1. Te lexoni libra
Meshkuj 10% (2 Vota)Femra 5% (1 Vota) 15% (3 Vota)
2. Te beni foto
Meshkuj 5% (1 Vota)Femra 0% (0 Vota) 5% (1 Vota)
3. Te ngacmoni vajza/djem
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
4. Te rini ne top.al
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
5. Te flisni ne tel
Meshkuj 5% (1 Vota)Femra 0% (0 Vota) 5% (1 Vota)
6. Te shkruani mesazhe
Meshkuj 10% (2 Vota)Femra 0% (0 Vota) 10% (2 Vota)
7. Te degjoni muzik
Meshkuj 10% (2 Vota)Femra 10% (2 Vota) 20% (4 Vota)
8. Te luani lojera
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
9. Tjeter
Meshkuj 45% (9 Vota)Femra 0% (0 Vota) 45% (9 Vota)

Përgjigje: 20
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (4) »

Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
palard Xhimi Sennty meg
online Teo
offline Irmaaa
nk bejn ato mortje , jan me hormone :p .... pime i koktej me mir ,e mbajte fjalen . vec sekretin sma mesove si ja arrite - 11:21
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
eldaelda
WoW, Perfect :-***** - 02:14
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
Eomla
offline Eomla
beautiful cute natural - 02:13
offline Eva
looks very nice

HAPPY BIRTHDAY - 21:21
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
antooneta
Have a nice evening Greetings from Strumica - 21:20
offline Irmaaa
online Teo
Osht koha e shalqinit jo e spinaqit mos genje mortje ato gatime jon salcice vet i ke gatu - 12:04
online Teo
offline saura
Te filloj te te mbaj me diete se me je dobesuar shum nga mendimet e teperta zmr :*** - 20:26
offline adar
Congratulations
565 days - 16:47
Konkursi
"Une dhe kafsha ime"
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 12 | kërkoni më shumë »
arbnore
Kosova, Prishtinë
Teo
online Teo
Shqipëria, Tiranë
Besim13
Gjermania, Berlin

Çifti më i mirë
  5.44
Ditë sëbashku: 30
Month
engjy
Video e promovuar
lujmi krejt
lujmi krejt