Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!


Blogs
E dashur vogëlushja ime e ëmbël,Kohët e fundit, unë dhe mamaja jote kemi qenë duke......
rating: 75»
Ti më pëlqen shumë,Por, nuk kam guxim As ma t'voglën fjalë me ta thanë.Turpnohem dhe......
rating: 33»
Erdhi dimri në qytet Babadimri po troket Plot dhurata ne na sjellë Vitin plak për......
rating: 19»
New Year's plans
ida1
Te dashur miqte e mi, Gezuar Vitin e Ri 2017!
Ju sjellte ky Vit i Ri kujtime te embla......
rating: 78.00»
Irmaaa
Ide dhuratash për fëmijët:
Lodrat
– mjetet e të ngrënit
Lodrat
për tu tërhequr vemendjen
Arkë......
rating: 77.00»
adar
Viti i ri, festa ime e
preferuar, eshte njera prej diteve me te festuara ne bote.......
rating: 72.00»
nexhiona
Koha
fluturon, vitet kalojnë, gjërat ndryshojnë! Një vit i ri po vjen ,tani në këto......
rating: 70.00»
eervin
Dikur kur isha e vogël mezi prisja ditën që do të bëja pemën e Vitit të Ri. Më kujtohet,......
rating: 69.00»
elvis11
Ju përshëndes të gjitheve miq
,shok , te aferm të besimit Katolik dhe ati Ortodoks...
Atmosferë......
rating: 69.00»
antonio7
-Uroj vitin e ri te gjitha familjareve dhe te
afermeve. Ju deshiroj nje vit sa ma......
rating: 67.00»
djana
Zbukurimet: janë një
nga elementet kryesore të Vitit të Ri. Balona, ​​shirita, yjet,......
rating: 62.00»
Aniita
Viti i ri, festa ime e preferuar, eshte njera prej diteve me te festuara ne bote.......
rating: 60.00»
arjolaa
Gezuar..Gezuar..Gezuar..Vitin e Ri 2017
Ne radhe te pare uroj gezuar Vitin e Ri 2017......
rating: 59.00»
Poll

Sa jeni të sinqert në Dashuri?!

1. 10 %
Men 5% (3 Votes)Women 4% (2 Votes) 9% (5 Votes)
2. 20 %
Men 2% (1 Votes)Women 0% (0 Votes) 2% (1 Votes)
3. 30 %
Men 2% (1 Votes)Women 2% (1 Votes) 4% (2 Votes)
4. 40 %
Men 2% (1 Votes)Women 4% (2 Votes) 5% (3 Votes)
5. 50 %
Men 7% (4 Votes)Women 4% (2 Votes) 11% (6 Votes)
6. 60 %
Men 5% (3 Votes)Women 0% (0 Votes) 5% (3 Votes)
7. 70 %
Men 9% (5 Votes)Women 4% (2 Votes) 13% (7 Votes)
8. 80 %
Men 7% (4 Votes)Women 4% (2 Votes) 11% (6 Votes)
9. 90 %
Men 29% (16 Votes)Women 11% (6 Votes) 40% (22 Votes)

Answers: 55
Men - Men     Women - Women
Comments (10) »


Poll is suggested by user 1iti.
Suggest new poll »


If you want to answer the poll, you have to log in.

Birthday kids
MISSTER-PEJON Anisaa21 Albini-ger Zeshkania
10 points
saura
online saura
See all 10 points
antonio7
Dhe cudirat s'kan te sosur ,sipas A.J - 13:24
antonio7
See all 10 points
elvis11
Bohu i gjall ndonjeher . - 12:34
-Bora-
offline -Bora-
See all 10 points
saura
online saura
Te vdes une, ja 5 ja hic vajti kjo pune Imagjino ta kishe emrin Xhevahire ti, sa lule do merrje - 18:44
online saura
Pak magji per princessen e top al - 19:40
offline Labb
Shoku u kry. a Arsenali - 19:37
dritonii
See all 10 points
Irmaaa
offline Irmaaa
Shum bukur dukesh yllo po shkelqen a - 19:31
dholidej
See all 10 points
adar
offline adar
gëzuar dhe cute - 13:40
offline Teo
online saura
5 lule te mora ,secila e ka nga 1 shkronje :d :* - 00:58
sadedingashi
No account?
People search
gender:
age:  
On-line at the moment: 20
Below are some logged in users (total 20).
Search more »
Muuli
online Muuli
Kosova, Prishtinë
lush10
online lush10
Kosova, Gjakovë
demche--
Kosova, Prishtinë


Best couple
  6.93
Days together: 12
dholidej
adar
Promoted video
A e di sa shumë të dua?
A e di sa shumë të dua?
© 2016 Top.al - all rights reserved.